KONST / Litografier / Färglitografi 9996242
nr 999 6242
Lasse Ã…berg
(f. 1940), Sverige
Färglitografi, Lasse Åberg (f. 1940). 165/200, signerad, 213x45
Utrop:
500 kr
Såld:
600 kr
måndag 7 december 2015
kl 19:02:11
300 kr
350 kr
500 kr
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
Lasse Ã…berg
Läs mer om Lasse Ã…berg